Projektowanie i szycie na miarę Poznań

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Szyjemy suknie do ślubu kościelnego i cywilnego. Mocno wierzę, że idealna suknia ukryta jest w marzeniach Panny Młodej. Moim zadaniem, jako stylistki ślubnej, jest przelać je na papier i uszyć.

Suknie ślubne
Suknie wieczorowe i wizytowe

Suknie wieczorowe

Każda z nas powinna posiadać w swojej garderobie unikalną suknię wieczorową i wizytową, cechującą się ekskluzywnymi tkaninami oraz starannością wykończeń.

Suknie wieczorowe

Suknie dla mamy weselnej Panny Młodej i Pana Młodego

To, że na ślubie i weselu najważniejsza jest Panna Młoda, wiedzą wszyscy. Są jednak osoby, które w tym wyjątkowym dniu winny błyszczeć na tle pozostałych gości. To mamy Panny i Pana Młodego, dla których ślub dzieci to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Oto gniazdo opuszcza kolejne pisklę, które przerodziło się w pięknego ptaka.

Mamy często szyją u mnie dwa rodzaje strojów: stylowej garsonki na uroczystość zaślubin oraz sukni balowej na samo wesele. Wspólnie wybieramy kreację piękną, ale odcinającą się fasonem i kolorystyką od sukni Panny Młodej.

Suknie dla mamy weselnej
Suknie dla druhen i świadkowych

Suknie dla druhen i świadkowych

Suknie dla druhen i świadkowych

Zgodnie z staropolskim zwyczajem druhny przyprowadzają Pana Młodego do mieszkania Panny Młodej. Towarzyszą również Młodej Parze podczas ceremonii ślubnej, a przy stole weselnym siedzą w bezpośrednim sąsiedztwie Młodych. Druhny ze swoim jednolitym strojem podkreślają i scalają stylistycznie całą uroczystość. Dlatego ważne jest, aby miały sukienki o identycznym kroju i w kolorach podkreślających układ wizualny wesela.

Przykładowo na jednym z obsługiwanych przeze mnie wesel motywem przewodnim była margaretka. Z tego powodu sukienki druhen były w podobnym kolorze. Muszę powiedzieć, że sama byłam zdziwiona, jaki cudowny efekt to przyniosło.

Suknie dla świadkowej

Szycie krawatów

Szyjemy krawaty idealnie dopasowane do kreacji ślubnej lub wieczorowej partnerki.

Obok butonierki krawat ślubny jest tym elementem stroju Pana Młodego, który podkreśla jego bliskość z Panną Młodą.

Eleganckie krawaty ślubne w pastelowych kolorach, zdobione haftami wyciętymi z koronek, zdobiących suknię ślubną Młodej, sprawią, że Para Młoda przepięknie się komponuje pod względem stylu stroju.

Osobiście mogę powiedzieć, że od momentu, gdy zobaczyłam ten efekt na zdjęciach, proponuję to rozwiązania wszystkim Młodym, którzy przyjeżdżają do mnie.

Tkaniny ślubne

W pracowni posiadam wyselekcjonowane włoskie jedwabie, satyny, tafty oraz francuskie kodery.

Podczas rozmowy pokażę Tobie próbki, obejrzymy tkaniny i dobierzemy odpowiedni materiał do wybranego przez Ciebie kroju.

Jeżeli nie znasz się na materiałach, nie martw się tym -– jestem tutaj dla Ciebie i będę wiedziała, jak Ci pomóc. Zatem ponawiam zaproszenie na świeżo parzoną włoską kawę. Przy jej aromacie rozmowa z pewnością będzie przyjemniejsza.

Koronki i hafty ślubne

Porozmawiamy również o koronkach i haftach, które całej sukni nadają wytworności, bogactwa i elegancji.

To właśnie one decydują w dużej mierze o końcowym efekcie, który gościom zapiera dech w piersiach.

Wybrane koronki będziesz mogła zamówić bezpośrednio u mnie.

Dzięki temu obie będziemy miały pewność, że wybrany haft nada sukni to wyjątkowe COŚ.

Stroje dla hostess, promocyjne, targowe

Szukasz firmy, która w krótkim terminie wykona dla Ciebie kostiumy dla hostess na targi?

Zajmuję się projektowaniem i szyciem strojów promocyjnych głównie dla hostess, oczarowujących gości podczas imprez targowych: od prostych spódnic i kamizelek po eleganckie kostiumy wykonane z delikatnych włoskich tkanin.

Nietypowym i przyciągającym uwagę uzupełnieniem stroju, będą oryginalne toczki i fascynatory w stylu lat trzydziestych.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Zobacz portfolio fascynatorów