Wizaż i stylizacja

Array

Makijaż wieczorowy

Ilona Felicjańska w makijażu Kamy Ostaszewskiej,

Ilona Felicjańska w makijażu Kamy Ostaszewskiej (fot. Sarastudio)

Uwielbiam te momenty podczas imprez i balów, gdy wchodząc słyszę z ust znajomych i przyjaciół: jaki ona ma niesamowity makijaż! Piękny i przykuwający wzrok makijaż wieczorowy to pewność siebie, gwarant dobrej i szalonej zabawy sylwestrowej czy karnawałowej. Uczucie bycia gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru sprawia niesamowitą radość i napawa dumą. Tym bardziej, gdy podobnymi przeżyciami dzielą się ze mną moje klientki i przyjaciółki.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, w jakiej roli tym razem będziesz chciała wystąpić: eleganckiej kobiety o stonowanych kolorach i powłóczystym spojrzeniu, czy też gwiazdy emanującej bogatą paletą barw, brokatem i koralikami. Nie ma jednej recepty – każdy makijaż jest inny, gdyż każda z nas jest i chce być inna. Wiem o tym – dlatego zapraszam na rozmowę o Tobie.

Zobacz portfolio makijaży i fryzur
Array

Makijaż ślubny

Modelka Weronika Jot w makijażu ślubnym (fot. Piotr Bryja)

Modelka Weronika Jot w makijażu ślubnym (fot. Piotr Bryja)

Ślub to wyjątkowy dzień dla każdej Panny Młodej, będący ukoronowaniem miłości oraz długiego czasu przygotowań. W tym dniu wzruszamy się ze szczęścia, jesteśmy w ciągłym ruchu i tańcu. Jak pogodzić ślubny zamęt z pięknym makijażem, odpornym na nasze emocje i ewentualne kaprysy pogody? Jak podkreślić naszą urodę i czuć się pewnie przez cały ten dzień? Zachęcam do oddania się w ręce profesjonalnej wizażystki, która sprawi, że będziesz czuła się bezpiecznie zarówno przed ołtarzem, podczas zabawy jak w trakcie sesji fotograficznej.

Jeżeli wahasz się, czy warto, zapraszam na makijaż próbny. Podczas niego zajmiemy się twoim typem urody, zastanowimy się wspólnie, co chciałabyś podkreślić, a co zatuszować. Zaproponuję Tobie kilka stylizacji oraz palet kolorów; wykonamy analizę kolorystyczną Twojej twarzy. Wiedza ta przyda się Tobie nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale i na co dzień. Podczas próby makijażu ślubnego dowiesz się wiele o sobie i typie urody, który reprezentujesz. Myślę, że możesz sprawić sobie taki prezent przed ślubem, gdyż wiedza ta przyda się Tobie również podczas codziennych stylizacji czy zakupów kreacji i ubiorów.

Gwarantuję, że makijaż ślubny będzie delikatny, świeży i rozświetlający twarz. Dobrany do sukni, motywu przewodniego ślubu oraz dodatków. Stworzony z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych dla wizażystów.

Wspólnie stworzymy nową Ciebie, abyś w tym dniu mogła cieszyć się bezpieczną aurą doskonałości. Serdecznie zapraszam do rozmowy o Twojej urodzie. Bądź w tym dniu jeszcze piękniejszą sobą!

Zobacz portfolio makijaży i fryzur

Kompleksowa stylizacja ślubna

Stylistka, czyli suknia i dodatki na miarę

Makijaż ślubny

Kolory makijażu dobierane są z reguły do kwiatów.

Marzenie o idealnej sukni ślubnej spędza sen z oczu niejednej Pannie Młodej, a bardzo bogata oferta fasonów, tkanin i dodatków sprawia, że poszukiwania wymarzonej kreacji to główny punkt przygotowań do ślubu. Tymczasem idealna suknia ukryta jest w … marzeniach Panny Młodej. Moim zadaniem jako stylistki jest ją przelać na papier i dobrać do niej dodatki.

Wiele dziewczyn przygotowujących się do ślubu, zastanawia się nad krojem, kolorem i tkaninami, które razem w połączeniu stworzą idealną suknię ślubną. W tym celu przeglądają katalogi, najnowsze kolekcje projektantów na stronach internetowych, przymierzają dziesiątki sukien w salonach ślubnych, podglądają koleżanki, buszują w internecie.

Tymczasem idealna suknia ślubna ukryta jest w marzeniach…

Jestem stylistką ślubną. Potrafię zaprojektować kreację ślubną od podstaw, uszyć ją na miarę oraz dobrać wszystkie niezbędne dodatki do sukni, łącznie z fryzurą i makijażem, biżuterią. Efektem współpracy jest kompletny, przemyślany i indywidualnie stworzony wizerunek Panny Młodej, którego każdy element jest przemyślany, przedyskutowany i wypróbowany podczas stylizacji.

Podczas konsultacji Panna Młoda uzyskuje odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

 • Jaki krój sukni będzie odpowiedni dla jej figury?
 • Jakie kolory powinna mieć suknia, aby uzyskać wrażenie, na którym nam zależy?
 • Jakie dodatki do sukni dodatkowo podkreślą urodę Panny Młodej (np. welon, toczek)?
 • Czy i jaką biżuterię warto założyć do danego fasonu sukni ślubnej?
 • Jaki makijaż będzie odpowiedni do danego typu urody?
 • Jaka fryzura będzie pasować do danego fasonu sukni ślubnej?
 • Jakie kwiaty dodatkowo podkreślą piękno całej kreacji ślubnej?
 • Jakie kolory może mieć garnitur / surdut / frak Pana Młodego?

Podczas spotkania, bazując na rozmowie z Panną Młodą, naszkicujemy projekt sukni ślubnej, który następnie rozwiniemy o dodatki, makijaż, fryzurę, które chętnie wykonam dla Ciebie.

Zobacz portfolio makijaży i fryzur
Kosmetyki Kryolan
Kosmetyki Make-up Atelier
Array

Fryzury ślubne

Kok to nadal popularne upięcie włosów na ślub.

Kok to nadal popularne upięcie włosów na ślub.

Fryzura ślubna, obok makijażu, to przysłowiowa kropka nad „i” stroju Panny Młodej i dlatego powinna korespondować z całością wizerunku ślubnego.

Dzisiejsze Panny Młode nie są skazane na jeden rodzaj fryzury na wesele. Obecnie możemy bowiem przebierać w kilku rodzajach koków, upiąć włosy w artystyczny nieład lub też przyozdobić je kwiatkami i różnorodnymi srebrnymi dodatkami. Jeżeli kok nie pasuje do Twojej osobowości lub sukni ślubnej, możemy zdecydować się na romantyczne loki lub też proste, estetycznie ułożone włosy. Możliwości jest bardzo wiele.

Jeżeli zastanawiasz się, jaką fryzurę wybrać na wyjątkowy dzień ślubu, zachęcam Cię do skorzystania z niezobowiązujących konsultacji. Na spotkanie przynieś koniecznie projekt (zdjęcie) sukni ślubnej.

Zobacz portfolio makijaży i fryzur
Array

Szkolenie z nauki makijażu

Nauka makijażu w Poznaniu

Dla prawie każdej kobiety makijaż jest jednym ze znaków rozpoznawczych i elementów, na który większość mężczyzn zwraca uwagę :) Osobiście wierzę również, że makijaż jest sztuką, której można się nauczyć i samodzielnie oddać się pasji tworzenia i eksperymentowania.

Wszystkie dziewczyny i kobiety zainteresowane nauką lub doskonaleniem techniki wykonywania makijażu we własnym zakresie zapraszam na szkolenie w Atelier.

Szkolenie składa się z dwóch spotkań trwających 4 godziny.

Spotkanie 1

4 h

 • Indywidualna analiza kolorystyczna
 • Określenie kształtu twarzy
 • Dobór makijażu do osobowości
 • Rodzaje kosmetyków
 • Odświeżanie makijażu
 • Utrwalanie makijażu

Spotkanie 2

4 h

 • Kolejność wykonywania makijażu
 • Makijaż instruktażowy dzienny
 • Makijaż instruktażowy wieczorowy
 • Zdjęcia „przed i po”
 • analiza zawartości Twojej kosmetyczki
 • Ustalenie listy zakupów
Spotkania odbywają się u mnie w Atelier. Ze swojej strony gwarantuję wygodny hoker :), kosmetyki firmy Kryolan oraz niezbędne narzędzia (pędzle, patyczki, itp.). Ponadto dbamy o atmosferę: kawa i świeże owoce są dobrymi towarzyszami tego typu spotkań.

Na życzenie szkolenie może obejmować tylko jedno wybrane przez Klientkę spotkanie i jego tematykę.

Uwaga: Szkolenie ma na celu poznanie i doskonalenie technik tworzenia makijażu na własne potrzeby i nie stanowi przygotowania do wykonywania zawodu wizażystki.
Array

Cennik

Profesjonalny makijaż i stylizacja wymaga rozmowy, analizy i czasu. Warto jednak poświęcić ten czas i poznać magię niemieckich i francuskich kosmetyków przeznaczonych do profesjonalnego wizażu.

Ukończyłam m.in. szkołę plastyczną w pracowni malarstwa oraz akademię wizażu i stylizacji, i wiem, że mam dobre wyczucie koloru. Umiejętność ich łączenia umożliwiła mi tworzenie gobelinów o bogatej palecie kolorów, a teraz wyśmienicie przydaje mi się podczas sesji makijażu i stylizacji z Wami, Drogie Panie.

Zapraszam również na kawę, która jest doskonałym towarzyszem rozmowy.