Suknie ślubne

Długie suknie ślubneDługie suknie ślubneZobacz projekty długich sukien ślubnych, które zaprojektowałam i uszyłam indywidualnie dla moich Panien Młodych.
Krótkie sukienki ślubneKrótkie suknie ślubneZobacz galerię krótkich romantycznych i kobiecych sukienek ślubnych, które uszyłam na miarę dla swoich klientek.
Dwuczęściowe suknie ślubneDwuczęściowe suknie ślubneSuknie dwa w jednym: najczęściej połączenie długiej i krótkiej sukienki ślubnej. Jedna na ślub, druga na wesele.
Suknie ślubne „z brzuszkiem”Suknie ślubne dla kobiet w ciążyPanny Młode z pięknym ciążowym brzuszkiem mogą wyglądać przepięknie w dniu ślubu: podkreślając a nie chowając swój stan.
Wszystkie suknie ślubne szyję na miarę, czyli krojone i szyte od podstaw po zdjęciu wymiarów od Klientki

Wyznaję zasadę, że wyjątkowe suknie ślubne się szyje na miarę, gdyż tylko tak możemy stworzyć bogate i niepowtarzalne wspomnienia.

Dlatego zanim podejmiesz ostateczną decyzję co do kroju, możesz liczyć na moje wsparcie, prezentację i omówienie różnych projektów, porady odnośnie figury i uwypuklania tych jej cech, z których jesteś szczególnie dumna.

Serdecznie Cię zapraszam do niezobowiązującej rozmowy o Twojej sukni przy filiżance włoskiej kawy. Sukni tak wyjątkowej, jak wyjątkowy będzie ten dzień.

Dlaczego warto szyć na zamówienie?
Szycie na miarę ma wiele zalet:

  1. Suknia jest idealnie dopasowana do Twojej figury
  2. Suknia jest dokładnie taka jak sobie wymarzyłaś. Jak nazywam je „wyjętymi z marzeń”, bo tak faktycznie się dzieje.
  3. projekt jest niepowtarzalny, wykonany tylko dla Ciebie.

Suknie ślubne szyte na zamówienie to dobre rozwiązanie dla tych Panien Młodych, które lubią mieć suknię dokładnie taką, jak sobie wymarzyły. Mają wpływ na fason, kolor, tkaniny. Mam klientki, które same włączają się w twórczy proces projektowania i łączą elementy z różnych projektów sukien. Powstaje wtedy zupełnie unikalna suknia. Suknia uszyta na miarę jest cała Twoja: od projektu do wykonania.

Prosiłabym o wcześniejsze telefoniczne lub mailowe umówienie spotkania w pracowni w Poznaniu.
Znajdź sukienkę po jej cechach
Zobacz naszą wyszukiwarkę sukien
Suknie ślubne 3 sierpnia, 2013