Dlaczego warto uszyć suknię na miarę od projektanta?

Dlaczego warto uszyć suknię w Atelier Kamy Ostaszewskiej w Poznaniu?

To Ty jesteś muzą i inspiracją

Koncepcja i projekt sukni, która później jest szyta indywidualnie dla Ciebie,  powstaje podczas rozmowy z Tobą. To Ty jesteś moją inspirację i wyzwaniem twórczym. Nasze spotkanie jest niczym wybuch nowej gwiazdy. Nigdy nie wiadomo, co powstanie. Wiadomo tylko, że coś wielkiego. Niepowtarzalnego. Twojego.

Dobra krawcowa w Poznaniu

Wyjątkowe suknie powstają z tęsknoty

Prawdziwie wyjątkowe projekty nie powstają jak chleb w piekarni. Potrzebują czasu. Potrzebują Twojej tęsknoty z wyjątkową kreacją i chęci współtworzenia jej ze mną od projektu po ostatnią przymiarkę.

Dobra krawcowa w Poznaniu

Takiej sukienki nie kupisz w sklepie, nie zobaczysz jej na żadnej celebrytce w brukowcu. Szycie sukien to odkrywanie marzenia o sukni.

Każdy z nas pragnie posiadać coś wyjątkowego i osobistego. Coś, czego nie zobaczy na ulicy, a tym bardziej w brukowcach czy portalach plotkarskich na co drugiej celebrytce. „Moja kreacja jest moja. Zaprojektowana i uszyta dla mnie. Kropka.” – pragniemy, abyś właśnie z takim nastawieniem odbierała swoją osobistą kreację.

Suknie od projektanta uszyte na miarę w Poznaniu

Suknia nie na jeden raz

Suknia uszyta na miarę będzie Twoim skarbem, rzeczą tak osobistą, że będziesz przetrzymywać ją w miejscu pod specjalnym nadzorem, dbać o nią i troszczyć się. Przyglądając się jej bliżej, zaskoczą Cię starannie wykończone detale i dopracowane szczegóły.

Dobra krawcowa w Poznaniu

Wyjątkowa oprawa naszego spotkania

Stonowana muzyka, filiżanka dobrej kawy i niespieszna rozmowa, są niezbędnymi towarzyszami aktu twórczego, który razem przeżywamy.

Dobra krawcowa w Poznaniu

Nie wystarczy projektować, trzeba umieć szyć

W Atelier potrafimy nie tylko projektować, ale wiemy, jak uszyć dany projekt, aby osiągnąć wyśniony efekt. Umiemy połączyć wyobraźnię projektanta z fachowością krawca. Dzięki temu masz pewność, że kreacje będą dobrze odszyte oraz przepięknie podkreślą walory Twojej sylwetki i charakteru.

Suknie od projektanta i krawca dają większą pewność, że jako kobieta usłyszę, że pięknie wyglądam w tej sukni, niż że mam po prostu ładną sukienkę.