Subskrypcja

Kama Ostaszewska

Projektantka, stylistka, wizażystka… ja :-)

Projektantka Kama Ostaszewska w Atelier z suknią wieczorową na manekinie.

Nazywam się Kama Ostaszewska, jestem projektantką sukien wieczorowych i estradowych.

Dla moich Klientek projektuję i szyję również eleganckie garsonki, a dla Panów jedwabne koszule. Wdzięczna jestem losowi, że wychowałam się pod okiem prof. Fingstein’a i prof. Ostrowskiej, dzięki którym opracowałam własny styl i warsztat bazujący na starej szkole krawiectwa.

Tworząc kreację pracuję na specjalnie wyselekcjonowanych tkaninach sprowadzanych z Włoch oraz Francji. Korzystam również z najwyższej jakości dodatków, takich jak kryształy Swarovskiego, czy wyjątkowe hafty.

Uważam, że dobra tkanina i staranne wykończenie to podstawa każdej kobiecej kreacji. Moda jest dla mnie przyjemnością tworzenia i pięknem; wymaga wyobraźni, jak również staranności.

Do moich Klientek należą Mamy Panien Młodych, świadkowe, studentki i maturzystki, szukające sukni na bal studniówkowy.

Cieszy mnie również fakt, że dla moich celebrytek, wyrażających się poprzez śpiew i muzykę, mogę puścić wodze wyobraźni i dać upust pasji, tworząc suknie estradowe i kreacje sceniczne. Agnes Zwierko (światowej sławy Diva Operowa), Justyna Reczeniedi (solistka Warszawskiej Opery Kameralne), Natalia Rubiś (zdolna Sopranistka młodego pokolenia), czy Kasia Wilk (Gwiazda muzyki pop) to moje ukochane Gwiazdy :)

Miałam również przyjemność stylizować do sesji fotograficznych i teledysków, m.in. Ilonę Felicjańską (modelkę i prezes fundacji Niezapominajka), Sabinę Michalską (aktorkę), czy Kasię Nova (piosenkarkę).

Kama Ostaszewska podczas pokazu w trakcie wyborów miss poznańskiego AWF.

Kama Ostaszewska podczas pokazu w trakcie wyborów miss poznańskiego AWF.

Zależy mi na tym, aby Klientki czuły się w moich kreacjach kobieco i seksownie. Niezależnie od tego, czy szyję dla Ciebie biznesową garsonkę, hollywoodzką suknię wieczorową czy oskarową kreację, dbam o to, abyś wyglądała w niej pięknie i emanowała pewnością siebie. Tylko taki efekt daje mi radość i napędza do dalszego szukania inspiracji.

Jeżeli również cenisz sobie elegancję kroju, jakość wykonania, piękno zdobień i staranne wykończenia, zapraszam Cię do niezobowiązującej rozmowy przy filiżance kawy.

Prywatnie…

Prywatnie jestem kociarą, której wieczory umila trójka kotów, balijczyków:

Koty Kamy Ostaszewskiej.

W wolnym czasie tkam gobeliny.

Gobelin Kobiety w ogrodzie - Kama Ostaszewska

Gobelin „Kobiety w ogrodzie”

Sztuki tej nauczyłam się pod okiem mojej Mistrzyni, św. pamięci profesor Urszuli Plewki-Schmidt, której prace można podziwiać m.in. w sali papieskiej na Jasnej Górze. Moje gobeliny trafiły m.in. do Muzeum Włókiennictwa w Łodzi czy też do kilku prywatnych miłośników tego rodzaju sztuki.

Uwielbiam podróże z plecakiem i przewodnikiem w kieszeni. W ostatnich latach zafascynowała mnie Azja Południowo-Wschodnia, do której z przyjemnością wracam we wspomnieniach. Wierzę, że Indie, Tajlandia, Wietnam (gdzie mój Skarbuch zakochał się w drzewkach bonsai), Kambodża czy Birma to dopiero początek. Marzę o Japonii, trekkingu w Nepalu, czy klasztorach w Tybecie. Świat jest piękny i czeka na mnie.

Jedno z tych marzeń udało mi się już spełnić w listopadzie 2014 roku. Pokonałam samą siebie i zdobyłam przełęcz Thorung La (5416 m n.p.n.) w Himalajach :-) I wiem jedno – w kolejnych latach, te góry przyciągną mnie jeszcze nie raz.

W drodze na przełęcz

W drodze na przełęcz

Ja ponad 5400 metrów n.p.m. :)

Ja ponad 5400 metrów n.p.m. :)

A ja czekam na Ciebie w Pracowni, aby móc spełnić Twoje najskrytsze marzenia i sprawić, abyś posiadała w garderobie niesamowitą kreację oraz wzruszające wspomnienia.

Kama Ostaszewska w Indiach. Kama Ostaszewska w Indiach.

Nowe suknie ślubne

Nowe suknie wieczorowe

Kontakt z nami

ul. Garbary 95 B lok 15 (1. piętro)
61-757 Poznań
tel. kom.: 501 438 360
Zamów bezpłatny newsletter na email