Informacje prasowe

Bannery konkursowe

Jeżeli prowadzisz bloga, będziemy wdzięczni za umieszczenie na nim bannerów konkursowych.

Zobacz bannery i pobierz kod

Notatka prasowa

Już dzisiaj rusza pierwsza edycja konkursu „Szyję – pomagam” organizowanego przez Atelier Kamy Ostaszewskiej we współpracy z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo”. Organizator konkursu nagrodzi twórców maskotek, lalek i innych pluszaków za najbardziej oryginalną i starannie uszytą maskotkę ubraną w suknię ślubną.

Szycie to dla wielu osób hobby, które pozwala na kreatywne wyrażenie siebie, ćwiczenie zdolności manualnych i artystyczne spełnienie. Teraz dzięki konkursowi mogą je wykorzystać do pomocy innym.

Organizatorzy mają nadzieję, że konkurs, łączący w sobie cechy rywalizacji wraz ze szczytnym celem, zyska uznanie wśród szyciowych pasjonatów, blogerów, projektantów i stanie się wydarzeniem cyklicznym.

W konkursie możne wziąć udział każdy, kto na potrzeby konkursu uszyje maskotkę w stylizacji ślubnej. Po zakończeniu konkursu wszystkie maskotki zostaną zlicytowane a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

W toku publicznego głosowania zostanie wybranych 10 najładniejszych i najstaranniej uszytych maskotek, spośród których jury w składzie Kama Ostaszewska (projektantka) oraz Ewa Błaszczyk (prezes Fundacji Akogo?) wybiorą zwycięskie maskotki.

Głosowanie odbędzie na stronie konkursowej poprzez facebookowy przycisk „Lubię to”.

Jury

Kama Ostaszewska
Kama Ostaszewska – właścicielka Atelier Mody w Poznaniu, zajmującego się projektowaniem i szyciem sukien ślubnych i wieczorowych oraz pełną stylizacją ślubną.
Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk – aktorka teatralna i filmowa, pieśniarka. Współzałożycielka i prezes Fundacji „Akogo?” (2002r.), której celem jest pomoc dzieciom po najcięższych urazach mózgu (w śpiączce). Fundacja wybudowała i oddała do użytku Klinikę „Budzik” – pierwszą w Polsce wzorcową placówkę medyczną, w której są leczone i rehabilitowane dzieci w śpiączce (2013r.); Klinika działa przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie (www.akogo.pl).
Więcej na stronie: www.ewablaszczyk.pl