Zmiana siedziby Atelier Ostaszewska, czyli o tym, gdzie mnie znajdziecie

Na 10 urodziny pracowni, które mijają w tym roku, spełniło się jedno z moich najskrytszych marzeń, które tkwiło w serduchu prawdopodobnie od najmłodszych lat :-) Przy pomocy mojego czarodzieja Skarbucha sprawiłam sobie – i mam nadzieję Wam – miłą niespodziankę: od 1. lipca atelier przeniosło się w nowe miejsce, bliżej serca Poznania.

O własnym lokalu zlokalizowanym w centrum Poznania marzyłam od dawna. Jednakże dopiero w tym roku udało mi się spełnić to marzenie. Liczę na to, że poczujecie się dobrze w zupełnie nowych wnętrzach, które tym razem mogłam zrobić całkowicie wg nowej wizji „uszytej na moją miarę” :-)

Jej realizacja nie byłaby możliwa, gdyby nie grono bliskich mi osób. Dlatego również na łamach tego bloga chciałabym serdecznie podziękować moim Rodzicom, Rodzicom Skarbucha, projektantowi Bartkowi (firma Wallton, wallton@wallton.pl), który ogarnął całość ze swoimi współpracownikami oraz mojemu Skarbuchowi, który nie pozwala mi zapomnieć, że marzenia się spełniają.

Ponieważ lokal nie jest jeszcze finalnie oznakowany od ulicy, mam nadzieję, że poniższe wskazówki pomogą Wam mnie zlokalizować w pierwszych tygodniach.

Mapka dojazdu

Jeżeli korzystacie z Google Maps wystarczy, że wyszukacie mnie pod hasłem Atelier Ostaszewska:

Dokładny adres

Atelier mieści się w Poznaniu, przy ulicy Garbary 95 B lokal 15 w apartamentach Nowe Garbary, które mieszczą się na skrzyżowaniu ulicy Garbary i Małe Garbary:

Wejście B do apartamentowca znajduje się od strony ulicy Garbary:

Jak dojechać?

Lokalizacja w okolicach Starego Rynku w Poznaniu oznacza łatwy dojazd. Właściwie dojedziesz tutaj z każdego zakątka Poznania :-)

Tramwajem

Do Atelier dojedziesz liniami 4, 8 i 17 wysiadając na przystanku Małe Garbary.

Zobacz rozkład jazdy tramwaju linii 4, 8, 17.

Autobusem

Liczne połączenia autobusowe. Wystarczy wsiąść w autobus nr 47, 51, 60, 63, 67, 74, 83, 90, 248 oraz 911 i wysiąść na przystanku Małe Garbary.

Zobacz rozkład jazdy autobusu linii 47, 51, 60, 63, 67, 74, 83, 90, 248, 911.

Pociągniem

Wysiadając w Poznaniu na dworcu głównym (Poznan Main Station) wystarczy wsiąść w tramwaj nr 8 (w kierunku Miłostowo) i wysiąść na przystanku Małe Garbary.

Taksówką

Osobiście polecam Radio Taxi Lux, które w polityce firmy ma wpisaną wysoką kulturę kierowców oraz… jazdę tylko i wyłącznie mercedesami :-) Dodatkowo możliwa jest płatność kartą.

Tel. 0 501 55 11 90

Gdzie zaparkować samochód?

Jeżeli planujesz przyjechać samochodem, to nie powinnaś mieć problemu z parkowaniem w okolicach lokalu. Osobiście korzystam najczęściej z parkingu na ulicy Grochowe Łąki.

Poniżej znajdziesz mapkę z lokalizacją parkingów obok lokalu:

Poruszanie się w apartamentowcu

Przy wejściu 95B znajduje się wideofon. Wystarczy wybrać nr 15.

Po dojściu do windy wybieramy pierwsze piętro i kierujemy się na prawo.