Backstage sesji w sukniach wieczorowych w Atelier

Przed godziną zakończyliśmy pierwszą z planowanego cyklu sesji, w których będziemy chcieli zaprezentować nasze suknie wieczorowe na zaproszonych do współpracy modelkach. Dziękuję wszystkim, którzy od dawna mnie tego namawiali. Basia w sukniach wyglądała przepięknie!!!

Dzisiaj mieliśmy przyjemność pracować z naszą byłą Pannę Młodą, Basią Borowską, dla której miałam przyjemność szyć suknię ślubną (KLIK – zobacz koronkową suknię Basi w stylu retro) oraz zadbać o pełną stylizację w tym wyjątkowym dniu.

Można powiedzieć, że dzisiaj cały zespół spełnił swoje małe marzenia: Basia o byciu modelką, Kama o byciu projektantką i stylistką oraz Piotr o byciu fotografem. A to wszystko przy dopingu siostry, Ewy. Mamy nadzieję, że mężczyźni naszych kochanych bliźniaczek nam wybaczą, że tak długo musieli czekać na swoje wybranki :-)

Zatem pierwsza próba już za nami. Efekty niebawem – mamy nadzieję, że również Wam się spodobają, a my zyskamy dodatkową energię do dalszej realizacji marzeń.

Na koniec powiem tylko, że udało się nam zrobić trzy suknie: Inessa, która powstała na koncert dla Natalii Rubiś (zobacz Natalię w tej sukni na scenie) oraz dwie, które są jeszcze niespodzianką i nie ma ich na stronie :-)