Koronkowe suknie ślubne – delikatna elegancja

Elegancka długa lub seksowna krótka koronkowa suknia ślubna to wiecznie żywe trendy wśród twórców mody ślubnej. I wygląda na to, że rok 2014 również będzie należał do niej.

Koronka jest jednym z najpiękniejszych materiałów wśród tkanin ślubnych. To dzięki niej powstają nieco dziewczęce, nieco vintage, ale przede wszystkim efektowne i romantyczne suknie ślubne. Sprawdza się zarówno w postaci pojedynczych, ręcznie wycinanych i naszywanych aplikacji (na dekolcie, dole sukni czy brzegu welonu), jak i jako główna tkanina, z której uszyta jest suknia (cała spódnica i góra).

Z koronek wycinane są czasem bardzo bogate hafty, które idealnie nadają się do wykończenia gorsetów i dołu sukni.

Zobacz jak pięknie prezentuje się koronka na górze sukni, trenie i plecach.

Koronkowa góra

Koronkowy gorset, rękawki czy dekolt to stylowe wykończenie przodu w stylu retro / vintage. Romantyczny i dziewczęcy element kreacji, podkreślający delikatny charakter właścicielki.

Koronkowy tren

Długi koronkowy tren, to bardzo wytwory element kreacji. Nieco ciężki, dzięki haftom, pięknie kroczy z Panną Młodą do ołtarza oraz ślicznie tańczy na parkiecie podczas wesela.

Plecy z koronki

Koronkowe plecy to chyba mój ulubiony motyw w sukniach ślubnych. Dodają Pannie Młodej lekkości, odsłaniają seksownie tył, sprawiając, że kobieta wygląda bardzo zmysłowo i kobieco.

Bardzo lubię wszelkiego typu pęknięcia odsłaniające skórę, a równocześnie subtelnie obszyte haftami.