Salon sukien ślubnych w Poznaniu?

Moje atelier sukien ślubnych i wieczorowych jest czymś zupełni innym niż salon sukien ślubnych. W mojej opinii atelier jest ekskluzywnym miejscem, gdzie sztuka spotyka się z krawiectwem.

Czym się różni atelier od popularnych salonów sukien ślubnych przy głównych ulicach Poznania?

Poznań – podobnie jak inne miasta Polski – jest miejscem prowadzenia działalności przez salony sukien ślubnych. Ja zapraszam jednak Was do kameralnego atelier, w którym dzieje się twórcza magia: tuż koło Starego Rynku w Poznaniu na ulicy Garbary 95B.

Klientki obsługuję osobiście i osobiście szyję to, co razem zaprojektujemy

Przede wszystkim Twój kontakt z atelier to kontakt tylko ze mną (projektantką i krawcową) od początku do końca. Ja projektuję dla Ciebie sukienkę, ja ją dla Ciebie szyję, ja robię przymiarki i ja jestem na odbiorze gotowej sukni. Wiem, że wielokrotnie użyłam słowa „ja” – nie jest to objaw megalomani :-) Chcę podkreślić przez to, że rozmawiasz zawsze z jedną osobą, która zna i rozumie  ustalenia i umie je zrealizować. Jestem tylko ja i cała dla Ciebie :-) Nie zatrudniam szwaczek czy innych krawcowych, nie zlecam szycia na drugim końcu świata, gdyż zależy mi właśnie na takim bezpośrednim kontakcie z moimi Klientkami i tworzeniu dla nich.

Projektantka Kama Ostaszewska w Atelier z suknią wieczorową na manekinie.

Zapraszam do Atelier. Kama Ostaszewska.

Szycie sukni od podstaw w Atelier

Uważam, że istotną różnicą jest fakt, że projekty sukni najpierw powstają na papierze, potem dobierane są tkaniny a następnie są szyte od podstaw na miarę klientek. W przeciwieństwie do salonów ślubnych i pracowni oferujących szycie w 24h, ja oferuję maksymalną wolność twórczą i realizację każdego z marzeń. Nie jestem ograniczona sukienkami, które wiszą na wieszaku i muszą się sprzedać. Nie jestem ograniczona gotowymi elementami sukni, które również czekają na swojego klienta. Ja nie składam sukienki jak z klocków lego, tylko tworzę je dla moich klientek od podstaw i tylko dla nich.

Głęboko wierzę, że prawdziwie wyjątkowe suknie projektowane, konstruowane i szyte są na miarę. Dzięki temu powstają całkowicie indywidualne i prawdziwie wyjątkowe suknie.

 

Wyjątkowe suknie ślubne i wieczorowe

Niektóre z Was mają obawy, czy uszyte na miarę suknie spełnią Wasze oczekiwania. Zapewniam, że 100% moich klientek jest zadowolona z końcowego efektu. Mam zasadę, że nie oddaję sukni, która budzi jakiekolwiek zastrzeżenia klientek – muszę widzieć ten przysłowiowy błysk w oku na odbiorze. Dlatego ja tak wierzę, że tylko szycie miarowe sprawi, ze nie tylko otrzymasz cudowną suknię, ale także wspomnienia związane z procesem jej wymyślania oraz przymiarek.

Suknie ślubne Poznań – jeżeli chcesz indywidualnego podejścia

Salon sukien ślubnych Poznaniu znajdziesz z pewnością na ulicy Głogowskiej. Zresztą jest tak ich bardzo wiele, które oferują kreacja na ślub czy wesele bardziej i mniej znanych projektantów. Pośpiech, często płatne konsultacje nie sprawią, że czas szycia sukni będziesz wspominać dobrze. Dlatego proponuję Tobie inne rozwiązanie.

Zamiast do salonu wybierz pracownię sukien ślubnych. Dlaczego? Tutaj tylko wyobraźnia stanowi granicę naszej kreatywności. Niezależnie, czy chcesz uszyć sukienkę koronkową, boho czy po prostu dziewczęcą krótką sukienkę, a atelier dobierzemy każdy szczegół kreacji.

Dlatego w atelier nie wykonuję przeróbek wstępnie uszytych modeli sukien ślubnych, bo szyję je całkowicie od podstaw wg konkretnych ustaleń z moją Panną Młodą.