Suknie i sukienki na wesele

Suknie dla matki weselnej i teściowej

W Atelier zaprojektuję i uszyję eleganckie suknie na wesele dla mamy weselnej i teściowej. Niezależnie od temperamentu czy figury sprawię, że mama poczuje się piękna w suknie, która wyjdzie spod moich rąk. Jeżeli szukasz sukni na wesele dla mamy, przyjdź z nią na niezobowiązujące konsultacje do atelier. Porozmawiamy o wymarzonej sukience także dla niej.

Sukienki dla świadkowej

Sukienka dla świadkowej jest dla wielu dziewczyn jedną z ważniejszych sukni w życiu. Ważniejsza jest chyba tylko własna suknia ślubne :) Dlatego zachęcam do umówienia się na konsultacje i rozmowę o sukience, w której jako świadkowa pięknie uzupełnisz stylizację panny młodej.

Sukienki dla druhen

Orszak druhen w jednakowych sukienkach to piękny akcent każdego ślubu i wesela. Najczęściej powstają proste sukienki dla druhen w kolorze nawiązujących do głównych motywów kolorystycznych ślubu czy wesela. Ale nie zawsze tak jest, o czym świadczy nasza galeria pod poniższym klinkiem.

Suknie dla gościń weselnych

Dla gości i gościń wesele to szczególna okazja, wymagająca szczególnej sukni dopasowanej do charakteru wesela. Inaczej ubierzemy się na wesele w formule bankietu, inaczej na wesele na wolnym powietrzu a jeszcze inaczej na wesele z tańcami do białego rana.